Reiwag Facility Services SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35905816
DIČ: 2021903367
IČ DPH: SK2021903367
Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.29
Dátum vzniku: 30. 10. 2004
Základné imanie: 115,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2004
Spisová značka: Sro/33666/B
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie práce; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Paul Dragoiu od 13. 1. 2020
    konateľ
  • Viktor Wagner od 30. 10. 2004
    konateľ
  • Reiwag Facility Services GmbH od 22. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Reiwag Facility Services SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 583,9 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 6,3 mil. €.

6,3 mil. €
Tržby
583,9 tis. €
Zisk
6,4 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
41,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 3,0 tis., 2023 341,6 tis., 2024 458,0 tis., 2025 583,9 tis.20215,4 tis.20223,0 tis.2023341,6 tis.2024458,0 tis.2025583,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 856,4 tis., 2022 2,6 mil., 2023 4,5 mil., 2024 5,6 mil., 2025 6,3 mil.2021856,4 tis.20222,6 mil.20234,5 mil.20245,6 mil.20256,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,3 mil. € 583,9 tis. €
2024 5,6 mil. € 458,0 tis. €
2023 4,5 mil. € 341,6 tis. €
2022 2,6 mil. € 3,0 tis. €
2021 856,4 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok247,5 tis. €
  • Zásoby227 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie6,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie115,5 tis. €
  • Fondy zo zisku11,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov949,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie583,9 tis. €
  • Rezervy149,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky675,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Reiwag Facility Services SK, s. r. o. v konkurze?

Reiwag Facility Services SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Reiwag Facility Services SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Reiwag Facility Services SK, s. r. o. tržby 6,3 mil. €.

Je firma Reiwag Facility Services SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Reiwag Facility Services SK, s. r. o. dosiahla zisk 583,9 tis. €.

Je Reiwag Facility Services SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Reiwag Facility Services SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Reiwag Facility Services SK, s. r. o. sídli?

Reiwag Facility Services SK, s. r. o. má sídlo na adrese Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026