Bemalux Cleaning Corp. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51272661
DIČ: 2120656615
Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 1. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/188364/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • BEMALUX Holding LLC od 20. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 5,0 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 164,8 tis. €.

164,8 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
297,8 tis. €
Celkové výnosy
174,5 tis. €
Aktíva
169,5 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 14,5 tis., 2023 37,9 tis., 2024 64,8 tis., 2025 5,0 tis.20211,7 tis.202214,5 tis.202337,9 tis.202464,8 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 285,4 tis., 2022 372,9 tis., 2023 432,7 tis., 2024 589,6 tis., 2025 164,8 tis.2021285,4 tis.2022372,9 tis.2023432,7 tis.2024589,6 tis.2025164,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 164,8 tis. € 5,0 tis. €
2024 589,6 tis. € 64,8 tis. €
2023 432,7 tis. € 37,9 tis. €
2022 372,9 tis. € 14,5 tis. €
2021 285,4 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky67,1 tis. €
  • Finančné účty107,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov159,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50 €
  • Krátkodobé záväzky5,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. v konkurze?

Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. tržby 164,8 tis. €.

Je firma Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Kde firma Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. sídli?

Bemalux Cleaning Corp. s. r. o. má sídlo na adrese Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026