MPO Company Trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53660978
DIČ: 2121452014
IČ DPH: SK2121452014
Jašíkova 2478/3, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jašíkova 2478/3, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 19. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2021
Spisová značka: Sro/80293/L
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Michal Poleč od 15. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPO Company Trade s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 401,3 tis. €.

401,3 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
401,3 tis. €
Celkové výnosy
81,2 tis. €
Aktíva
13,6 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 1,9 tis., 2023 5,0 tis., 2024 −2,9 tis., 2025 1,2 tis.20213,5 tis.20221,9 tis.20235,0 tis.2024−2,9 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,7 tis., 2022 458,1 tis., 2023 442,5 tis., 2024 526,2 tis., 2025 401,3 tis.2021121,7 tis.2022458,1 tis.2023442,5 tis.2024526,2 tis.2025401,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 401,3 tis. € 1,2 tis. €
2024 526,2 tis. € -2,9 tis. €
2023 442,5 tis. € 5,0 tis. €
2022 458,1 tis. € 1,9 tis. €
2021 121,7 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,2 tis. €
  • Finančné účty45,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPO Company Trade s. r. o. v konkurze?

MPO Company Trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPO Company Trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPO Company Trade s. r. o. tržby 401,3 tis. €.

Je firma MPO Company Trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPO Company Trade s. r. o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je MPO Company Trade s. r. o. platiteľom DPH?

MPO Company Trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPO Company Trade s. r. o. sídli?

MPO Company Trade s. r. o. má sídlo na adrese Jašíkova 2478/3, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026