ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36398187
DIČ: 2020135854
IČ DPH: SK2020135854
Horná 1632, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 1632, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 4. 4. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 4. 2001
Spisová značka: Sro/12845/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Ondrášek od 20. 5. 2022
    konateľ
  • ONDRÁŠEK INVESTMENT s.r.o. od 4. 2. 2025
    spoločník
  • Gabriela Kučáková od 23. 6. 2022
    prokurista
  • Jana Ondrášková od 24. 4. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 371,4 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
371,4 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
26,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 312,9 tis., 2022 484,7 tis., 2023 464,3 tis., 2024 494,8 tis., 2025 371,4 tis.2021312,9 tis.2022484,7 tis.2023464,3 tis.2024494,8 tis.2025371,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 3,2 mil., 2023 3,8 mil., 2024 4,0 mil., 2025 4,5 mil.20212,8 mil.20223,2 mil.20233,8 mil.20244,0 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 371,4 tis. €
2024 4,0 mil. € 494,8 tis. €
2023 3,8 mil. € 464,3 tis. €
2022 3,2 mil. € 484,7 tis. €
2021 2,8 mil. € 312,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok745,7 tis. €
  • Zásoby508,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty10,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov993,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie371,4 tis. €
  • Rezervy7,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky409,4 tis. €
  • Bankové úvery1,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 371,4 tis. €.

Je ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. sídli?

ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Horná 1632, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026