JL-EKO s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. 28.29 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Základné údaje

IČO: 53631447
DIČ: 2121436163
IČ DPH: SK2121436163
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť RačaZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 12. 3. 2021
Spisová značka: Sro/171901/B
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2021

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Lacko od 12. 3. 2021
    konateľlikvidátorspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JL-EKO s. r. o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila stratu o 532 % na 18,5 tis. € a tržby jej klesli o 61 % na 16,4 tis. €.

16,4 tis. €
Tržby
18,5 tis. €
Strata
16,5 tis. €
Celkové výnosy
5,7 tis. €
Aktíva
-93,6 tis. €
Vlastné imanie
−327,8 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,3 tis., 2022 −38,1 tis., 2023 −30,2 tis., 2024 −2,9 tis., 2025 −18,5 tis.2021−9,3 tis.2022−38,1 tis.2023−30,2 tis.2024−2,9 tis.2025−18,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,4 tis., 2022 49,1 tis., 2023 35,3 tis., 2024 41,9 tis., 2025 16,4 tis.202123,4 tis.202249,1 tis.202335,3 tis.202441,9 tis.202516,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 16,5 tis.202516,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 3402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,4 tis. € -18,5 tis. €
2024 41,9 tis. € -2,9 tis. €
2023 35,3 tis. € -30,2 tis. €
2022 49,1 tis. € -38,1 tis. €
2021 23,4 tis. € -9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,6 tis. €
  • Finančné účty4,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-93,6 tis. €
  • Záväzky99,3 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021
Návratnosť aktív (ROA) −327,8 % −11,8 % −200,9 % −164,8 % −327,2 %
Zisková marža −112,6 % — — — —
Hrubá marža −110,1 % — — — —
Celková zadlženosť — 406,5 % 582,9 % 305,2 % 427,2 %
Daň z príjmov 340 € — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 5 650 €
014 B. Obežný majetok 5 650 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 1 568 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 1 568 €
021 B.IV. Finančný majetok 4 082 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 4 082 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 5 650 €
025 A. Vlastné imanie −93 611 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −80 593 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −18 518 €
034 B. Záväzky 99 261 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 340 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 340 €
045 B.VII. Krátkodobé finančné výpomoci 98 921 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 16 505 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 16 443 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 62 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 34 663 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 31 319 €
011 C. Služby 3 226 €
013 E. Dane a poplatky 115 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 3 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −18 158 €
019 Pridaná hodnota −18 102 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 20 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 20 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −20 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −18 178 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −18 518 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • JL-EKO s. r. o.12. 3. 2021 – 30. 10. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JL-EKO s. r. o. v likvidácii v konkurze?

JL-EKO s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JL-EKO s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JL-EKO s. r. o. v likvidácii tržby 16,4 tis. €.

Je firma JL-EKO s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JL-EKO s. r. o. v likvidácii vykázala stratu 18,5 tis. €.

Je JL-EKO s. r. o. v likvidácii platiteľom DPH?

JL-EKO s. r. o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JL-EKO s. r. o. v likvidácii sídli?

JL-EKO s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026