BODY COLOR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53517318
DIČ: 2121410093
IČ DPH: SK2121410093
Makov 132, Makov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Makov 132, Makov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 3. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2021
Spisová značka: Sro/76456/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Aleš Kubačka od 3. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Jiří Fišar od 3. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Marie Landyšová od 3. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Miloš Landyš od 3. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BODY COLOR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 88,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
88,9 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
876,2 tis. €
Aktíva
446,2 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 310, 2022 26,7 tis., 2023 36,9 tis., 2024 88,4 tis., 2025 88,9 tis.2021310202226,7 tis.202336,9 tis.202488,4 tis.202588,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 744,2 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,9 mil.2021744,2 tis.20221,2 mil.20231,4 mil.20241,8 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 88,9 tis. €
2024 1,8 mil. € 88,4 tis. €
2023 1,4 mil. € 36,9 tis. €
2022 1,2 mil. € 26,7 tis. €
2021 744,2 tis. € 310 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby654,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,8 tis. €
  • Finančné účty123,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov151,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie88,9 tis. €
  • Rezervy973 €
  • Dlhodobé záväzky50,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky190,1 tis. €
  • Bankové úvery188,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BODY COLOR, s.r.o. v konkurze?

BODY COLOR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BODY COLOR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BODY COLOR, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma BODY COLOR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BODY COLOR, s.r.o. dosiahla zisk 88,9 tis. €.

Je BODY COLOR, s.r.o. platiteľom DPH?

BODY COLOR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BODY COLOR, s.r.o. sídli?

BODY COLOR, s.r.o. má sídlo na adrese Makov 132, Makov, 023 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026