FARMA JAVOR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53361806
DIČ: 2121385442
IČ DPH: SK2121385442
Horná Lehota 903, Horná Lehota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Lehota 903, Horná Lehota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 10. 11. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/40033/S
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Puš od 16. 1. 2025
    konateľspoločník
  • Štefan Puš od 10. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMA JAVOR s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 31,1 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 82,9 tis. €.

82,9 tis. €
Tržby
31,1 tis. €
Zisk
217,3 tis. €
Aktíva
23,4 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 −5,6 tis., 2023 911, 2024 −10,5 tis., 2025 31,1 tis.20211,9 tis.2022−5,6 tis.20239112024−10,5 tis.202531,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 tis., 2022 15,4 tis., 2023 30,0 tis., 2024 52,8 tis., 2025 82,9 tis.20215,0 tis.202215,4 tis.202330,0 tis.202452,8 tis.202582,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,9 tis. € 31,1 tis. €
2024 52,8 tis. € -10,5 tis. €
2023 30,0 tis. € 911 €
2022 15,4 tis. € -5,6 tis. €
2021 5,0 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,4 tis. €
  • Záväzky193,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMA JAVOR s.r.o. v konkurze?

FARMA JAVOR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMA JAVOR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMA JAVOR s.r.o. tržby 82,9 tis. €.

Je firma FARMA JAVOR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMA JAVOR s.r.o. dosiahla zisk 31,1 tis. €.

Je FARMA JAVOR s.r.o. platiteľom DPH?

FARMA JAVOR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMA JAVOR s.r.o. sídli?

FARMA JAVOR s.r.o. má sídlo na adrese Horná Lehota 903, Horná Lehota, 976 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026