SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36212423
DIČ: 2021630116
IČ DPH: SK2021630116
Smreková 2, Malá Ida

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smreková 2, Malá Ida Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 11. 2. 2002
Základné imanie: 927,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2005
Spisová značka: Sro/13082/V
Predmet podnikania (výber): poskytovanie dopravných služieb formou nepravidelnej neverejnej osobnej dopravy; upratovacie služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bibiana Bröstlová od 5. 7. 2016
    konateľ
  • Ing. Ľudovít Bröstl od 24. 8. 2007
    spoločník
  • JUDr. Vladimír Švigár od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 94 % na 56,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 985,7 tis. €.

985,7 tis. €
Tržby
56,5 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
50,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,8 tis., 2022 33,4 tis., 2023 −11,8 tis., 2024 29,2 tis., 2025 56,5 tis.202123,8 tis.202233,4 tis.2023−11,8 tis.202429,2 tis.202556,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 447,0 tis., 2022 848,1 tis., 2023 992,5 tis., 2024 931,9 tis., 2025 985,7 tis.2021447,0 tis.2022848,1 tis.2023992,5 tis.2024931,9 tis.2025985,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 985,7 tis. € 56,5 tis. €
2024 931,9 tis. € 29,2 tis. €
2023 992,5 tis. € -11,8 tis. €
2022 848,1 tis. € 33,4 tis. €
2021 447,0 tis. € 23,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,1 mil. €
  • Zásoby3,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,4 tis. €
  • Finančné účty210,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie901 €

Pasíva

  • Základné imanie927,4 tis. €
  • Kapitálové fondy247,8 tis. €
  • Fondy zo zisku651 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov208,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,5 tis. €
  • Rezervy73,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky305,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky247,8 tis. €
  • Bankové úvery158,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie151,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. v konkurze?

SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. tržby 985,7 tis. €.

Je firma SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. dosiahla zisk 56,5 tis. €.

Je SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. sídli?

SLOVAKIA REAL - TOUR s.r.o. má sídlo na adrese Smreková 2, Malá Ida, 044 20.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026