Liva Homes s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53325117
DIČ: 2121335469
IČ DPH: SK2121335469
Hurbanova 1582/20, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 1582/20, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 30. 9. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 2. 2021
Spisová značka: Sro/47454/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emrah Bingöl od 4. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Liva Homes s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 24,6 tis. € a tržby jej narástli o 118 % na 174,0 tis. €.

174,0 tis. €
Tržby
24,6 tis. €
Zisk
192,1 tis. €
Celkové výnosy
331,3 tis. €
Aktíva
95,1 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
39,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 12,9 tis., 2023 18,5 tis., 2024 20,2 tis., 2025 24,6 tis.20213,0 tis.202212,9 tis.202318,5 tis.202420,2 tis.202524,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 tis., 2022 451,2 tis., 2023 174,2 tis., 2024 79,7 tis., 2025 174,0 tis.20219,9 tis.2022451,2 tis.2023174,2 tis.202479,7 tis.2025174,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 174,0 tis. € 24,6 tis. €
2024 79,7 tis. € 20,2 tis. €
2023 174,2 tis. € 18,5 tis. €
2022 451,2 tis. € 12,9 tis. €
2021 9,9 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,2 tis. €
  • Zásoby143,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky132,3 tis. €
  • Finančné účty9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov65,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,6 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Krátkodobé záväzky235,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Liva Homes s. r. o. v konkurze?

Liva Homes s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Liva Homes s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Liva Homes s. r. o. tržby 174,0 tis. €.

Je firma Liva Homes s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Liva Homes s. r. o. dosiahla zisk 24,6 tis. €.

Je Liva Homes s. r. o. platiteľom DPH?

Liva Homes s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Liva Homes s. r. o. sídli?

Liva Homes s. r. o. má sídlo na adrese Hurbanova 1582/20, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026