Tatra Goral s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53131215
DIČ: 2121286618
IČ DPH: SK2121286618
Veľká Franková 120, Veľká Franková

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Franková 120, Veľká Franková Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 7. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/40570/P
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ivana Frankovská od 6. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatra Goral s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 481 % na 11,4 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 252,7 tis. €.

252,7 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
252,7 tis. €
Celkové výnosy
22,3 tis. €
Aktíva
17,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 4,5 tis., 2023 1,4 tis., 2024 2,0 tis., 2025 11,4 tis.20214,7 tis.20224,5 tis.20231,4 tis.20242,0 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,6 tis., 2022 131,9 tis., 2023 152,6 tis., 2024 188,9 tis., 2025 252,7 tis.202199,6 tis.2022131,9 tis.2023152,6 tis.2024188,9 tis.2025252,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 252,7 tis. € 11,4 tis. €
2024 188,9 tis. € 2,0 tis. €
2023 152,6 tis. € 1,4 tis. €
2022 131,9 tis. € 4,5 tis. €
2021 99,6 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Finančné účty13,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku547 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky112 €
  • Krátkodobé záväzky5,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatra Goral s. r. o. v konkurze?

Tatra Goral s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatra Goral s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatra Goral s. r. o. tržby 252,7 tis. €.

Je firma Tatra Goral s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatra Goral s. r. o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je Tatra Goral s. r. o. platiteľom DPH?

Tatra Goral s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatra Goral s. r. o. sídli?

Tatra Goral s. r. o. má sídlo na adrese Veľká Franková 120, Veľká Franková, 059 78.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026