ABEMAX s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53030931
DIČ: 2121238570
IČ DPH: SK2121238570
Andreja Bažíka 46/74, Zuberec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Andreja Bažíka 46/74, Zuberec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 28. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 12. 2020
Spisová značka: Sro/74623/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Bernátová od 28. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Marian Bernát od 28. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť ABEMAX s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 13 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
253,1 tis. €
Aktíva
35,2 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 1,6 tis., 2023 7,7 tis., 2024 8,6 tis.20212,8 tis.20221,6 tis.20237,7 tis.20248,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 921,3 tis., 2022 961,8 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,2 mil.2021921,3 tis.2022961,8 tis.20231,1 mil.20241,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 1,2 mil. € 8,6 tis. €
2023 1,1 mil. € 7,7 tis. €
2022 961,8 tis. € 1,6 tis. €
2021 921,3 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie35,2 tis. €
  • Záväzky217,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ABEMAX s. r. o. v konkurze?

ABEMAX s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ABEMAX s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala ABEMAX s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma ABEMAX s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 ABEMAX s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je ABEMAX s. r. o. platiteľom DPH?

ABEMAX s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ABEMAX s. r. o. sídli?

ABEMAX s. r. o. má sídlo na adrese Andreja Bažíka 46/74, Zuberec, 027 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026