WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53133081
DIČ: 2121279094
IČ DPH: SK2121279094
Pribišské 657, Zuberec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribišské 657, Zuberec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 30. 6. 2020
Základné imanie: 6,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2020
Spisová značka: Sro/75073/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Antónia Borsíková od 30. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Borsík od 30. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Bc. Magdaléna Klimeková od 21. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Lucia Borsíková od 27. 8. 2022
    spoločník
  • Matúš Borsík od 21. 5. 2022
    spoločník
  • Tomáš Borsík od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 860 % na 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 38,7 tis. €.

38,7 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
38,8 tis. €
Celkové výnosy
220,4 tis. €
Aktíva
29,2 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
60,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,2 tis., 2022 5,0 tis., 2023 3,8 tis., 2024 663, 2025 6,4 tis.20218,2 tis.20225,0 tis.20233,8 tis.202466320256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,5 tis., 2022 15,4 tis., 2023 24,4 tis., 2024 29,0 tis., 2025 38,7 tis.202116,5 tis.202215,4 tis.202324,4 tis.202429,0 tis.202538,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,7 tis. € 6,4 tis. €
2024 29,0 tis. € 663 €
2023 24,4 tis. € 3,8 tis. €
2022 15,4 tis. € 5,0 tis. €
2021 16,5 tis. € 8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok211,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Finančné účty7,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,2 tis. €
  • Fondy zo zisku620 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,4 tis. €
  • Rezervy133 €
  • Dlhodobé záväzky10 €
  • Krátkodobé záväzky191,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. v konkurze?

WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. tržby 38,7 tis. €.

Je firma WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. platiteľom DPH?

WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. sídli?

WELLNESS Penzión u Michala, s. r. o. má sídlo na adrese Pribišské 657, Zuberec, 027 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026