Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53027175
DIČ: 2121231750
IČ DPH: SK2121231750
Fraňa Mráza 624, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fraňa Mráza 624, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 10. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 5. 2025
Spisová značka: Sro/74551/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Novák od 10. 4. 2020
    konateľspoločník
  • UNICARBACK, s. r. o. od 20. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 390 € a tržby jej narástli o 354 % na 496,6 tis. €.

496,6 tis. €
Tržby
390 €
Zisk
606,4 tis. €
Celkové výnosy
137,7 tis. €
Aktíva
21,6 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,3 tis., 2022 4,5 tis., 2023 107, 2024 739, 2025 39020219,3 tis.20224,5 tis.202310720247392025390
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,7 tis., 2022 118,3 tis., 2023 125,4 tis., 2024 109,4 tis., 2025 496,6 tis.202147,7 tis.2022118,3 tis.2023125,4 tis.2024109,4 tis.2025496,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 496,6 tis. € 390 €
2024 109,4 tis. € 739 €
2023 125,4 tis. € 107 €
2022 118,3 tis. € 4,5 tis. €
2021 47,7 tis. € 9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky114,2 tis. €
  • Finančné účty20,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie390 €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky109,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. v konkurze?

Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. tržby 496,6 tis. €.

Je firma Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. dosiahla zisk 390 €.

Je Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. platiteľom DPH?

Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. sídli?

Unicarback Slovakia, s. r. o. r. s. p. má sídlo na adrese Fraňa Mráza 624, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026