MGM Žilina s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31579787
DIČ: 2020444437
IČ DPH: SK2020444437
Obežná 7/8190, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obežná 7/8190, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 8. 2. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/950/L
Predmet podnikania (výber): - omietkárske práce; - montáž sadrokartónových priečok a podhľadov; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Bugáň od 31. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MGM Žilina s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 172 % na 48,6 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 333,8 tis. €.

333,8 tis. €
Tržby
48,6 tis. €
Zisk
334,2 tis. €
Celkové výnosy
884,8 tis. €
Aktíva
474,4 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
45,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,4 tis., 2022 7,3 tis., 2023 86,7 tis., 2024 17,9 tis., 2025 48,6 tis.202144,4 tis.20227,3 tis.202386,7 tis.202417,9 tis.202548,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 673,0 tis., 2022 871,6 tis., 2023 2,0 mil., 2024 548,8 tis., 2025 333,8 tis.2021673,0 tis.2022871,6 tis.20232,0 mil.2024548,8 tis.2025333,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 333,8 tis. € 48,6 tis. €
2024 548,8 tis. € 17,9 tis. €
2023 2,0 mil. € 86,7 tis. €
2022 871,6 tis. € 7,3 tis. €
2021 673,0 tis. € 44,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie474,4 tis. €
  • Záväzky410,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MGM Žilina s.r.o. v konkurze?

MGM Žilina s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MGM Žilina s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MGM Žilina s.r.o. tržby 333,8 tis. €.

Je firma MGM Žilina s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MGM Žilina s.r.o. dosiahla zisk 48,6 tis. €.

Je MGM Žilina s.r.o. platiteľom DPH?

MGM Žilina s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MGM Žilina s.r.o. sídli?

MGM Žilina s.r.o. má sídlo na adrese Obežná 7/8190, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026