Darwin and the Machines, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52967069
DIČ: 2121244818
IČ DPH: SK2121244818
Belániková 6, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belániková 6, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 8. 5. 2020
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2021
Spisová značka: Sro/144846/B
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov a zvukových nahrávok; dizajnérske činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marián Füry od 8. 5. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Martin Blaško od 8. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Darwin and the Machines, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 35 % na 378,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 742,7 tis. €.

742,7 tis. €
Tržby
378,6 tis. €
Zisk
872,3 tis. €
Celkové výnosy
576,9 tis. €
Aktíva
522,6 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
43,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 312,3 tis., 2022 482,1 tis., 2023 207,5 tis., 2024 281,1 tis., 2025 378,6 tis.2021312,3 tis.2022482,1 tis.2023207,5 tis.2024281,1 tis.2025378,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 697,9 tis., 2022 737,8 tis., 2023 465,4 tis., 2024 718,9 tis., 2025 742,7 tis.2021697,9 tis.2022737,8 tis.2023465,4 tis.2024718,9 tis.2025742,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 742,7 tis. € 378,6 tis. €
2024 718,9 tis. € 281,1 tis. €
2023 465,4 tis. € 207,5 tis. €
2022 737,8 tis. € 482,1 tis. €
2021 697,9 tis. € 312,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok62,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky233,1 tis. €
  • Finančné účty279,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy789 €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov136,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie378,6 tis. €
  • Rezervy450 €
  • Dlhodobé záväzky685 €
  • Krátkodobé záväzky53,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Darwin and the Machines, s.r.o. v konkurze?

Darwin and the Machines, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Darwin and the Machines, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Darwin and the Machines, s.r.o. tržby 742,7 tis. €.

Je firma Darwin and the Machines, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Darwin and the Machines, s.r.o. dosiahla zisk 378,6 tis. €.

Je Darwin and the Machines, s.r.o. platiteľom DPH?

Darwin and the Machines, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Darwin and the Machines, s.r.o. sídli?

Darwin and the Machines, s.r.o. má sídlo na adrese Belániková 6, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026