Street Production s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35875542
DIČ: 2021779584
IČ DPH: SK2021779584
Hany Meličkovej 39, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hany Meličkovej 39, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 5. 2. 2004
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2004
Spisová značka: Sro/30654/B
Predmet podnikania (výber): výroba, predaj a distribúcia nahraných nosičov zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Sedlák od 5. 2. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Palko od 11. 12. 2022
    spoločník
  • Mgr. Katarína Petrenko od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Street Production s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 104,1 tis. €.

104,1 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
53,8 tis. €
Aktíva
26,4 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,8 tis., 2022 5,6 tis., 2023 851, 2024 −3,1 tis., 2025 3,5 tis.2021−5,8 tis.20225,6 tis.20238512024−3,1 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,8 tis., 2022 127,1 tis., 2023 149,6 tis., 2024 205,4 tis., 2025 104,1 tis.202155,8 tis.2022127,1 tis.2023149,6 tis.2024205,4 tis.2025104,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,1 tis. € 3,5 tis. €
2024 205,4 tis. € -3,1 tis. €
2023 149,6 tis. € 851 €
2022 127,1 tis. € 5,6 tis. €
2021 55,8 tis. € -5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,4 tis. €
  • Záväzky27,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Street Production s.r.o. v konkurze?

Street Production s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Street Production s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Street Production s.r.o. tržby 104,1 tis. €.

Je firma Street Production s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Street Production s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je Street Production s.r.o. platiteľom DPH?

Street Production s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Street Production s.r.o. sídli?

Street Production s.r.o. má sídlo na adrese Hany Meličkovej 39, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026