CORONA DENTAL CARE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52933261
DIČ: 2121185462
Hornočermánska 782/29, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hornočermánska 782/29, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 18. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50595/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Michal Gažo od 18. 2. 2020
    konateľspoločník
  • MDDr. Monika Gažová od 18. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CORONA DENTAL CARE s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 55,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 205,6 tis. €.

205,6 tis. €
Tržby
55,2 tis. €
Zisk
205,6 tis. €
Celkové výnosy
369,9 tis. €
Aktíva
362,3 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
65,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,9 tis., 2022 80,4 tis., 2023 67,1 tis., 2024 64,9 tis., 2025 55,2 tis.202189,9 tis.202280,4 tis.202367,1 tis.202464,9 tis.202555,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 237,0 tis., 2022 223,0 tis., 2023 208,8 tis., 2024 224,1 tis., 2025 205,6 tis.2021237,0 tis.2022223,0 tis.2023208,8 tis.2024224,1 tis.2025205,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 205,6 tis. € 55,2 tis. €
2024 224,1 tis. € 64,9 tis. €
2023 208,8 tis. € 67,1 tis. €
2022 223,0 tis. € 80,4 tis. €
2021 237,0 tis. € 89,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,6 tis. €
  • Zásoby427 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Finančné účty361,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov297,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,2 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CORONA DENTAL CARE s. r. o. v konkurze?

CORONA DENTAL CARE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CORONA DENTAL CARE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CORONA DENTAL CARE s. r. o. tržby 205,6 tis. €.

Je firma CORONA DENTAL CARE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CORONA DENTAL CARE s. r. o. dosiahla zisk 55,2 tis. €.

Kde firma CORONA DENTAL CARE s. r. o. sídli?

CORONA DENTAL CARE s. r. o. má sídlo na adrese Hornočermánska 782/29, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026