KOMA SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35941472
DIČ: 2022031396
IČ DPH: SK2022031396
Mlynárce - Štúrova 140, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynárce - Štúrova 140, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 7. 2005
Spisová značka: Sro/16785/N
Predmet podnikania (výber): maloobchod s použitým tovarom; prenájom mobilných kontajnerových modulov; opravy mobilných kontajnerových modulov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Martinec od 1. 7. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOMA SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 254,4 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
254,4 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
739,9 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
34,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 93,7 tis., 2022 93,8 tis., 2023 137,6 tis., 2024 195,6 tis., 2025 254,4 tis.202193,7 tis.202293,8 tis.2023137,6 tis.2024195,6 tis.2025254,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,5 mil., 2023 2,5 mil., 2024 4,4 mil., 2025 2,8 mil.20211,7 mil.20222,5 mil.20232,5 mil.20244,4 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 254,4 tis. €
2024 4,4 mil. € 195,6 tis. €
2023 2,5 mil. € 137,6 tis. €
2022 2,5 mil. € 93,8 tis. €
2021 1,7 mil. € 93,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Zásoby21,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky117,2 tis. €
  • Finančné účty79,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov478,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie254,4 tis. €
  • Rezervy31,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky581,2 tis. €
  • Bankové úvery232,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie658 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOMA SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

KOMA SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOMA SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOMA SLOVAKIA s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma KOMA SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOMA SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 254,4 tis. €.

Je KOMA SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

KOMA SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOMA SLOVAKIA s.r.o. sídli?

KOMA SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Mlynárce - Štúrova 140, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026