Cheer Amusement Europe s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52905616
DIČ: 2121234456
IČ DPH: SK2121234456
Sabinovská 2233, Veľký Šariš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sabinovská 2233, Veľký Šariš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 15. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2020
Spisová značka: Sro/49336/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adriána Vaľová od 14. 12. 2024
    konateľ
  • Global Leisure Group AB od 26. 6. 2021
    spoločník
  • Spi Global Play AB od 30. 6. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cheer Amusement Europe s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 76 % na 718,6 tis. €.

718,6 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
809,2 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
651,0 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
3,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −25,0 tis., 2022 −19,1 tis., 2023 188,7 tis., 2024 454,7 tis., 2025 12,3 tis.2021−25,0 tis.2022−19,1 tis.2023188,7 tis.2024454,7 tis.202512,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 747,7 tis., 2022 686,7 tis., 2023 1,2 mil., 2024 3,0 mil., 2025 718,6 tis.2021747,7 tis.2022686,7 tis.20231,2 mil.20243,0 mil.2025718,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 718,6 tis. € 12,3 tis. €
2024 3,0 mil. € 454,7 tis. €
2023 1,2 mil. € 188,7 tis. €
2022 686,7 tis. € -19,1 tis. €
2021 747,7 tis. € -25,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby41,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky515,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky522,2 tis. €
  • Finančné účty117,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie68,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov633,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,3 tis. €
  • Rezervy6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43 €
  • Krátkodobé záväzky111,8 tis. €
  • Bankové úvery495,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie55 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cheer Amusement Europe s.r.o. v konkurze?

Cheer Amusement Europe s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cheer Amusement Europe s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cheer Amusement Europe s.r.o. tržby 718,6 tis. €.

Je firma Cheer Amusement Europe s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cheer Amusement Europe s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Je Cheer Amusement Europe s.r.o. platiteľom DPH?

Cheer Amusement Europe s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cheer Amusement Europe s.r.o. sídli?

Cheer Amusement Europe s.r.o. má sídlo na adrese Sabinovská 2233, Veľký Šariš, 082 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026