SA-KO WOOD s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45318280
DIČ: 2022940282
IČ DPH: SK2022940282
Sabinovská 37/A, Veľký Šariš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sabinovská 37/A, Veľký Šariš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.24
Dátum vzniku: 1. 1. 2010
Základné imanie: 12,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 1. 2010
Spisová značka: Sro/22405/P
Predmet podnikania (výber): výroba drevených obalov; výroba drevených paliet; sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Kovalčík od 1. 1. 2010
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Sabol od 1. 1. 2010
    konateľspoločník
  • Adriana Magurová od 22. 5. 2022
    spoločník
  • Mgr. Regína Šťastná od 19. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SA-KO WOOD s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 276 € a tržby jej narástli o 5 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
276 €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
397,1 tis. €
Aktíva
308,1 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
4,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 106,2 tis., 2022 90,7 tis., 2023 38,4 tis., 2024 15,8 tis., 2025 2762021106,2 tis.202290,7 tis.202338,4 tis.202415,8 tis.2025276
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,2 mil.20211,4 mil.20221,7 mil.20231,5 mil.20241,1 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 276 €
2024 1,1 mil. € 15,8 tis. €
2023 1,5 mil. € 38,4 tis. €
2022 1,7 mil. € 90,7 tis. €
2021 1,4 mil. € 106,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,9 tis. €
  • Zásoby75,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky218,9 tis. €
  • Finančné účty71,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie12,0 tis. €
  • Fondy zo zisku15,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov280,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie276 €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky37,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SA-KO WOOD s. r. o. v konkurze?

SA-KO WOOD s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SA-KO WOOD s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SA-KO WOOD s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma SA-KO WOOD s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SA-KO WOOD s. r. o. dosiahla zisk 276 €.

Je SA-KO WOOD s. r. o. platiteľom DPH?

SA-KO WOOD s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SA-KO WOOD s. r. o. sídli?

SA-KO WOOD s. r. o. má sídlo na adrese Sabinovská 37/A, Veľký Šariš, 082 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026