Ganymedes s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Základné údaje

IČO: 52576019
DIČ: 2121066563
IČ DPH: SK2121066563
Budatínska 16A, Bratislava - mestská časť PetržalkaZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 8. 8. 2019
Spisová značka: Sro/205545/B
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nicholas Hidalgo od 23. 10. 2026
    spoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Zuzana Rusiňakováspoločník8. 8. 2019 – 22. 10. 2026
  • František Rusiňakkonateľ8. 8. 2019 – 21. 10. 2026

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ganymedes s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 764 € a tržby jej klesli o 10 % na 122,6 tis. €.

122,6 tis. €
Tržby
764 €
Zisk
129,8 tis. €
Celkové výnosy
107,7 tis. €
Aktíva
16,8 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
0,7 %
Návratnosť aktív (ROA)
22,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,1 tis., 2022 9,8 tis., 2023 −1,3 tis., 2024 873, 2025 7642021−5,1 tis.20229,8 tis.2023−1,3 tis.20248732025764
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,4 tis., 2022 180,0 tis., 2023 188,4 tis., 2024 135,8 tis., 2025 122,6 tis.2021166,4 tis.2022180,0 tis.2023188,4 tis.2024135,8 tis.2025122,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 167,9 tis., 2022 183,6 tis., 2023 380,6 tis., 2024 138,6 tis., 2025 129,8 tis.2021167,9 tis.2022183,6 tis.2023380,6 tis.2024138,6 tis.2025129,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 728, 2022 3,4 tis., 2023 0, 2024 1,5 tis., 2025 1,2 tis.202172820223,4 tis.2023020241,5 tis.20251,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 122,6 tis. € 764 €
2024 135,8 tis. € 873 €
2023 188,4 tis. € -1,3 tis. €
2022 180,0 tis. € 9,8 tis. €
2021 166,4 tis. € -5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok426 €
  • Krátkodobé pohľadávky89,5 tis. €
  • Finančné účty17,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku589 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie764 €
  • Krátkodobé záväzky90,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 4,5 % 5,4 % −8,7 % 58,3 % −258,9 % 14,8 % 16,2 %
Návratnosť aktív (ROA) 0,7 % 1,2 % −1,3 % 10,8 % −18,1 % 6,5 % 3,1 %
Zisková marža 0,6 % 0,6 % −0,7 % 5,4 % −3,0 % 3,8 % 2,3 %
Hrubá marža 22,1 % 56,9 % 26,3 % 32,9 % 11,6 % 9,0 % 3,1 %
Celková zadlženosť 84,4 % 78,4 % 85,0 % 81,5 % 93,0 % 56,5 % 80,9 %
Daň z príjmov 1 230 € 1 452 € 0 € 3 350 € 728 € 652 € 314 €

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 107 671 €
002 A. Neobežný majetok 426 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 426 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 426 €
014 B. Obežný majetok 107 245 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 89 491 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 14 129 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 6 317 €
020 3. Ostatné pohľadávky 69 045 €
021 B.IV. Finančný majetok 17 754 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 17 754 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 107 671 €
025 A. Vlastné imanie 16 843 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 589 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 10 490 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 764 €
034 B. Záväzky 90 828 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 90 828 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 67 367 €
040 2. Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia 13 226 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 5 361 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 4 874 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 129 833 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 122 584 €
005 IV. Aktivácia 1 650 €
006 V. Tržby z predaja dlhodobého nehmotného majetku, dlhodobého hmotného majetku a materiálu 5 599 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 127 515 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 51 871 €
011 C. Služby 45 316 €
012 D. Osobné náklady 27 229 €
013 E. Dane a poplatky 929 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 2 170 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 2 318 €
019 Pridaná hodnota 27 047 €
020 Výnosy z finančnej činnosti spolu súčet 6 €
026 XII. Ostatné výnosy z finančnej činnosti 6 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 330 €
031 M. Nákladové úroky 128 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 202 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −324 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 1 994 €
036 P. Daň z príjmov 1 230 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 764 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • R.M.F., s. r. o.8. 8. 2019 – 22. 10. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ganymedes s. r. o. v konkurze?

Ganymedes s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ganymedes s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ganymedes s. r. o. tržby 122,6 tis. €.

Je firma Ganymedes s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ganymedes s. r. o. dosiahla zisk 764 €.

Je Ganymedes s. r. o. platiteľom DPH?

Ganymedes s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ganymedes s. r. o. sídli?

Ganymedes s. r. o. má sídlo na adrese Budatínska 16A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026