PMK - účtovníctvo s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52555941
DIČ: 2121074868
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 14. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/139631/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Administratívne služby; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavlína Kákonyiová od 28. 11. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PMK - účtovníctvo s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 47,8 tis. €.

47,8 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
29,7 tis. €
Aktíva
19,1 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 4,2 tis., 2023 1,1 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,3 tis.20213,6 tis.20224,2 tis.20231,1 tis.20241,9 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,3 tis., 2022 35,9 tis., 2023 45,8 tis., 2024 49,7 tis., 2025 47,8 tis.202126,3 tis.202235,9 tis.202345,8 tis.202449,7 tis.202547,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,8 tis. € 3,3 tis. €
2024 49,7 tis. € 1,9 tis. €
2023 45,8 tis. € 1,1 tis. €
2022 35,9 tis. € 4,2 tis. €
2021 26,3 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,1 tis. €
  • Záväzky10,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PMK - účtovníctvo s.r.o. v konkurze?

PMK - účtovníctvo s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PMK - účtovníctvo s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PMK - účtovníctvo s.r.o. tržby 47,8 tis. €.

Je firma PMK - účtovníctvo s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PMK - účtovníctvo s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma PMK - účtovníctvo s.r.o. sídli?

PMK - účtovníctvo s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Rača, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026