inLEGAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52645991
DIČ: 2121101917
IČ DPH: SK2121101917
Ulica Františka Kubu 10425/4, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Františka Kubu 10425/4, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 7. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/140166/B
Predmet podnikania: Poskytovanie právnych služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Peter Derevjaník od 9. 6. 2020
    konateľspoločník
  • JUDr. Ľubomír Zlocha, PhD. od 7. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť inLEGAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 109,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 230,4 tis. €.

230,4 tis. €
Tržby
109,5 tis. €
Zisk
238,6 tis. €
Celkové výnosy
134,1 tis. €
Aktíva
115,0 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
80,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,1 tis., 2022 89,4 tis., 2023 58,9 tis., 2024 75,9 tis., 2025 109,5 tis.202163,1 tis.202289,4 tis.202358,9 tis.202475,9 tis.2025109,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 127,9 tis., 2022 179,3 tis., 2023 165,8 tis., 2024 224,1 tis., 2025 230,4 tis.2021127,9 tis.2022179,3 tis.2023165,8 tis.2024224,1 tis.2025230,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 230,4 tis. € 109,5 tis. €
2024 224,1 tis. € 75,9 tis. €
2023 165,8 tis. € 58,9 tis. €
2022 179,3 tis. € 89,4 tis. €
2021 127,9 tis. € 63,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,7 tis. €
  • Zásoby101 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,8 tis. €
  • Finančné účty111,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie109,5 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky64 €
  • Krátkodobé záväzky18,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma inLEGAL s.r.o. v konkurze?

inLEGAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma inLEGAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala inLEGAL s.r.o. tržby 230,4 tis. €.

Je firma inLEGAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 inLEGAL s.r.o. dosiahla zisk 109,5 tis. €.

Je inLEGAL s.r.o. platiteľom DPH?

inLEGAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma inLEGAL s.r.o. sídli?

inLEGAL s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Františka Kubu 10425/4, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026