JRJ Company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52551334
DIČ: 2121078806
IČ DPH: SK2121078806
Budatínska 16, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budatínska 16, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.26
Dátum vzniku: 29. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/149567/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Nechala od 4. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Martin Hianik od 11. 9. 2023
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JRJ Company, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 63,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
63,9 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
841,7 tis. €
Aktíva
251,1 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 4,9 tis., 2023 35,3 tis., 2024 104,2 tis., 2025 63,9 tis.202110,3 tis.20224,9 tis.202335,3 tis.2024104,2 tis.202563,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 695,3 tis., 2022 1,4 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,1 mil.2021695,3 tis.20221,4 mil.20232,0 mil.20242,2 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 63,9 tis. €
2024 2,2 mil. € 104,2 tis. €
2023 2,0 mil. € 35,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 4,9 tis. €
2021 695,3 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok107,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok60,0 tis. €
  • Zásoby252,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky208,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky92,4 tis. €
  • Finančné účty115,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy11,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov170,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,9 tis. €
  • Rezervy623 €
  • Dlhodobé záväzky115,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,8 tis. €
  • Bankové úvery398,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie-12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JRJ Company, s. r. o. v konkurze?

JRJ Company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JRJ Company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JRJ Company, s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma JRJ Company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JRJ Company, s. r. o. dosiahla zisk 63,9 tis. €.

Je JRJ Company, s. r. o. platiteľom DPH?

JRJ Company, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JRJ Company, s. r. o. sídli?

JRJ Company, s. r. o. má sídlo na adrese Budatínska 16, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026