Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31319459
DIČ: 2020314472
IČ DPH: SK2020314472
Dolnozemská 7, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolnozemská 7, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.81
Dátum vzniku: 11. 3. 1992
Základné imanie: 2,9 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2414/B
Predmet podnikania (výber): predaj, údržba a opravy motorových vozidiel, predaj pohonných hmôt; predaj súčiastok a príslušenstva dvojstopových motorových vozidiel; výroba a opravy motorových vozidiel …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 3,6 mil. € a tržby jej narástli o 18 % na 251,4 mil. €.

251,4 mil. €
Tržby
3,6 mil. €
Zisk
263,7 mil. €
Celkové výnosy
43,9 mil. €
Aktíva
10,0 mil. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 mil., 2022 3,0 mil., 2023 4,6 mil., 2024 4,1 mil., 2025 3,6 mil.20212,4 mil.20223,0 mil.20234,6 mil.20244,1 mil.20253,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,3 mil., 2022 164,1 mil., 2023 203,2 mil., 2024 212,2 mil., 2025 251,4 mil.2021152,3 mil.2022164,1 mil.2023203,2 mil.2024212,2 mil.2025251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 251,4 mil. € 3,6 mil. €
2024 212,2 mil. € 4,1 mil. €
2023 203,2 mil. € 4,6 mil. €
2022 164,1 mil. € 3,0 mil. €
2021 152,3 mil. € 2,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,5 mil. €
  • Zásoby17,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,0 mil. €
  • Finančné účty15,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie77,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,9 mil. €
  • Fondy zo zisku330,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 mil. €
  • Rezervy3,4 mil. €
  • Dlhodobé záväzky86,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,4 mil. €
  • Bankové úvery1,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. tržby 251,4 mil. €.

Je firma Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,6 mil. €.

Je Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. sídli?

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Dolnozemská 7, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026