Motorest Nemecká s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52449238
DIČ: 2121026820
IČ DPH: SK2121026820
Hronská 2, Nemecká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hronská 2, Nemecká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 7. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/36733/S
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Náther od 7. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Motorest Nemecká s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 308,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 959,0 tis. €.

959,0 tis. €
Tržby
308,2 tis. €
Zisk
981,0 tis. €
Celkové výnosy
978,0 tis. €
Aktíva
939,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
56,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 93,9 tis., 2022 118,3 tis., 2023 266,0 tis., 2024 241,7 tis., 2025 308,2 tis.202193,9 tis.2022118,3 tis.2023266,0 tis.2024241,7 tis.2025308,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 572,6 tis., 2022 715,0 tis., 2023 1,0 mil., 2024 924,9 tis., 2025 959,0 tis.2021572,6 tis.2022715,0 tis.20231,0 mil.2024924,9 tis.2025959,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 959,0 tis. € 308,2 tis. €
2024 924,9 tis. € 241,7 tis. €
2023 1,0 mil. € 266,0 tis. €
2022 715,0 tis. € 118,3 tis. €
2021 572,6 tis. € 93,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,1 tis. €
  • Zásoby1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,5 tis. €
  • Finančné účty933,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov625,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie308,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky36,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Motorest Nemecká s.r.o. v konkurze?

Motorest Nemecká s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Motorest Nemecká s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Motorest Nemecká s.r.o. tržby 959,0 tis. €.

Je firma Motorest Nemecká s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Motorest Nemecká s.r.o. dosiahla zisk 308,2 tis. €.

Je Motorest Nemecká s.r.o. platiteľom DPH?

Motorest Nemecká s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Motorest Nemecká s.r.o. sídli?

Motorest Nemecká s.r.o. má sídlo na adrese Hronská 2, Nemecká, 976 97.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026