Liasof manage s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52761860
DIČ: 2121123741
Komenského 372/26, Polomka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 372/26, Polomka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 9. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/37659/S
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Mihaliková od 9. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Liasof manage s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 40,4 tis. €.

40,4 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
17,2 tis. €
Aktíva
13,6 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11, 2022 1,9 tis., 2023 767, 2024 2,8 tis., 2025 3,3 tis.2021−1120221,9 tis.202376720242,8 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,6 tis., 2022 48,8 tis., 2023 28,9 tis., 2024 36,3 tis., 2025 40,4 tis.202111,6 tis.202248,8 tis.202328,9 tis.202436,3 tis.202540,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,4 tis. € 3,3 tis. €
2024 36,3 tis. € 2,8 tis. €
2023 28,9 tis. € 767 €
2022 48,8 tis. € 1,9 tis. €
2021 11,6 tis. € -11 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,6 tis. €
  • Záväzky3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Liasof manage s. r. o. v konkurze?

Liasof manage s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Liasof manage s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Liasof manage s. r. o. tržby 40,4 tis. €.

Je firma Liasof manage s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Liasof manage s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma Liasof manage s. r. o. sídli?

Liasof manage s. r. o. má sídlo na adrese Komenského 372/26, Polomka, 976 66.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026