NAŠE SEDAČKY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52404510
DIČ: 2121012212
IČ DPH: SK2121012212
Piesočná ulica 3343/10, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Piesočná ulica 3343/10, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 22. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/38307/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Bališ od 21. 11. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAŠE SEDAČKY, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 32,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 445,3 tis. €.

445,3 tis. €
Tržby
32,5 tis. €
Strata
445,6 tis. €
Celkové výnosy
211,6 tis. €
Aktíva
50,9 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
−2,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 −11,1 tis., 2023 11,8 tis., 2024 8,1 tis., 2025 −32,5 tis.202115,8 tis.2022−11,1 tis.202311,8 tis.20248,1 tis.2025−32,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 369,4 tis., 2022 336,5 tis., 2023 395,2 tis., 2024 400,4 tis., 2025 445,3 tis.2021369,4 tis.2022336,5 tis.2023395,2 tis.2024400,4 tis.2025445,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 445,3 tis. € -32,5 tis. €
2024 400,4 tis. € 8,1 tis. €
2023 395,2 tis. € 11,8 tis. €
2022 336,5 tis. € -11,1 tis. €
2021 369,4 tis. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,7 tis. €
  • Zásoby46,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,5 tis. €
  • Finančné účty55,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-32,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky316 €
  • Krátkodobé záväzky160,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAŠE SEDAČKY, s. r. o. v konkurze?

NAŠE SEDAČKY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAŠE SEDAČKY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAŠE SEDAČKY, s. r. o. tržby 445,3 tis. €.

Je firma NAŠE SEDAČKY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAŠE SEDAČKY, s. r. o. vykázala stratu 32,5 tis. €.

Je NAŠE SEDAČKY, s. r. o. platiteľom DPH?

NAŠE SEDAČKY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAŠE SEDAČKY, s. r. o. sídli?

NAŠE SEDAČKY, s. r. o. má sídlo na adrese Piesočná ulica 3343/10, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026