J.M.F., s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52412644
DIČ: 2121033904
IČ DPH: SK2121033904
Uhlištná 271/18, Čereňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Uhlištná 271/18, Čereňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.92
Dátum vzniku: 20. 6. 2019
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2019
Spisová značka: Sro/38476/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; baliace činnosti, manipulácia s tovarom; skladovanie a uskladňovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Žiško od 20. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J.M.F., s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 50,4 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 355,2 tis. €.

355,2 tis. €
Tržby
50,4 tis. €
Zisk
370,1 tis. €
Celkové výnosy
309,2 tis. €
Aktíva
222,6 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
55,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,1 tis., 2022 −2,5 tis., 2023 −3,6 tis., 2024 68,5 tis., 2025 50,4 tis.202131,1 tis.2022−2,5 tis.2023−3,6 tis.202468,5 tis.202550,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 270,0 tis., 2022 253,4 tis., 2023 341,1 tis., 2024 410,2 tis., 2025 355,2 tis.2021270,0 tis.2022253,4 tis.2023341,1 tis.2024410,2 tis.2025355,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 355,2 tis. € 50,4 tis. €
2024 410,2 tis. € 68,5 tis. €
2023 341,1 tis. € -3,6 tis. €
2022 253,4 tis. € -2,5 tis. €
2021 270,0 tis. € 31,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok106,9 tis. €
  • Zásoby1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky112,4 tis. €
  • Finančné účty88,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov156,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,7 tis. €
  • Bankové úvery74,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J.M.F., s. r. o. v konkurze?

J.M.F., s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J.M.F., s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J.M.F., s. r. o. tržby 355,2 tis. €.

Je firma J.M.F., s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J.M.F., s. r. o. dosiahla zisk 50,4 tis. €.

Je J.M.F., s. r. o. platiteľom DPH?

J.M.F., s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J.M.F., s. r. o. sídli?

J.M.F., s. r. o. má sídlo na adrese Uhlištná 271/18, Čereňany, 972 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026