MJM Invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52279472
DIČ: 2120961238
IČ DPH: SK2120961238
Wilsonovo nábrežie 146/50, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wilsonovo nábrežie 146/50, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 16. 3. 2019
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2019
Spisová značka: Sro/49858/N
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Hubinský od 9. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Michal Hubinský od 9. 10. 2019
    konateľ
  • PaedDr. Amália Hubinská od 9. 10. 2019
    konateľspoločník
  • MJM družstvo od 17. 10. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MJM Invest, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 51,7 tis. € a tržby jej narástli o 79 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
51,7 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
252,6 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
8,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,5 tis., 2022 4,5 tis., 2023 3,5 tis., 2024 62,5 tis., 2025 51,7 tis.20218,5 tis.20224,5 tis.20233,5 tis.202462,5 tis.202551,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,8 tis., 2022 152,3 tis., 2023 248,9 tis., 2024 1,0 mil., 2025 1,8 mil.2021157,8 tis.2022152,3 tis.2023248,9 tis.20241,0 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 51,7 tis. €
2024 1,0 mil. € 62,5 tis. €
2023 248,9 tis. € 3,5 tis. €
2022 152,3 tis. € 4,5 tis. €
2021 157,8 tis. € 8,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,7 tis. €
  • Zásoby620,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky937,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky60,3 tis. €
  • Finančné účty11,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov195,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky746,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky650,4 tis. €
  • Bankové úvery43,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MJM Invest, s. r. o. v konkurze?

MJM Invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MJM Invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MJM Invest, s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma MJM Invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MJM Invest, s. r. o. dosiahla zisk 51,7 tis. €.

Je MJM Invest, s. r. o. platiteľom DPH?

MJM Invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MJM Invest, s. r. o. sídli?

MJM Invest, s. r. o. má sídlo na adrese Wilsonovo nábrežie 146/50, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026