PREMIUM STEEL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52245225
DIČ: 2120952493
IČ DPH: SK2120952493
Trenčianska ulica 6670/72, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska ulica 6670/72, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 27. 2. 2019
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2019
Spisová značka: Sro/37852/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo iným prevádzkovateľom živnosti / veľk…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Kozáček od 10. 5. 2019
    konateľspoločník
  • Lukáš Hudec od 27. 2. 2019
    konateľspoločník
  • AC Steel Group a. s. od 26. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PREMIUM STEEL, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 43,8 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 5,7 mil. €.

5,7 mil. €
Tržby
43,8 tis. €
Strata
5,7 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
9,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 665,3 tis., 2022 923,9 tis., 2023 56,5 tis., 2024 22,6 tis., 2025 −43,8 tis.2021665,3 tis.2022923,9 tis.202356,5 tis.202422,6 tis.2025−43,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,6 mil., 2022 9,9 mil., 2023 7,2 mil., 2024 6,0 mil., 2025 5,7 mil.20217,6 mil.20229,9 mil.20237,2 mil.20246,0 mil.20255,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,7 mil. € -43,8 tis. €
2024 6,0 mil. € 22,6 tis. €
2023 7,2 mil. € 56,5 tis. €
2022 9,9 mil. € 923,9 tis. €
2021 7,6 mil. € 665,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok32,9 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky960,1 tis. €
  • Finančné účty401,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Kapitálové fondy260,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-43,8 tis. €
  • Rezervy11,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky492,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky641,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie687 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREMIUM STEEL, s. r. o. v konkurze?

PREMIUM STEEL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREMIUM STEEL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PREMIUM STEEL, s. r. o. tržby 5,7 mil. €.

Je firma PREMIUM STEEL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PREMIUM STEEL, s. r. o. vykázala stratu 43,8 tis. €.

Je PREMIUM STEEL, s. r. o. platiteľom DPH?

PREMIUM STEEL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREMIUM STEEL, s. r. o. sídli?

PREMIUM STEEL, s. r. o. má sídlo na adrese Trenčianska ulica 6670/72, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026