EUROCEM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52235980
DIČ: 2120966529
IČ DPH: SK2120966529
Vinné 632, Vinné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinné 632, Vinné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 14. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2019
Spisová značka: Sro/46210/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • RNDr. Marek Daňko od 1. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROCEM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 107,6 tis. €.

107,6 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
111,4 tis. €
Celkové výnosy
450,4 tis. €
Aktíva
313,8 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
51,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −23,8 tis., 2022 −24,8 tis., 2023 16,0 tis., 2024 6,3 tis., 2025 2,2 tis.2021−23,8 tis.2022−24,8 tis.202316,0 tis.20246,3 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 175,1 tis., 2022 77,0 tis., 2023 122,3 tis., 2024 104,5 tis., 2025 107,6 tis.2021175,1 tis.202277,0 tis.2023122,3 tis.2024104,5 tis.2025107,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,6 tis. € 2,2 tis. €
2024 104,5 tis. € 6,3 tis. €
2023 122,3 tis. € 16,0 tis. €
2022 77,0 tis. € -24,8 tis. €
2021 175,1 tis. € -23,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok438,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,1 tis. €
  • Finančné účty3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy322,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-16,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,2 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky135,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROCEM s.r.o. v konkurze?

EUROCEM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROCEM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROCEM s.r.o. tržby 107,6 tis. €.

Je firma EUROCEM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROCEM s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je EUROCEM s.r.o. platiteľom DPH?

EUROCEM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROCEM s.r.o. sídli?

EUROCEM s.r.o. má sídlo na adrese Vinné 632, Vinné, 072 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026