Merck Life Science spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51083523
DIČ: 2120618302
IČ DPH: SK2120618302
Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 30. 9. 2017
Základné imanie: 1,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2017
Spisová značka: Sro/122884/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Spišák od 30. 9. 2017
    konateľ
  • PharmDr. Leonard Sojka od 30. 9. 2017
    konateľ
  • Merck Life Science N.V. od 27. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Merck Life Science spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 177,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 5,1 mil. €.

5,1 mil. €
Tržby
177,9 tis. €
Zisk
5,1 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −234,2 tis., 2022 226,5 tis., 2023 233,8 tis., 2024 312,7 tis., 2025 177,9 tis.2021−234,2 tis.2022226,5 tis.2023233,8 tis.2024312,7 tis.2025177,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 5,0 mil., 2023 5,2 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,1 mil.20213,7 mil.20225,0 mil.20235,2 mil.20244,8 mil.20255,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,1 mil. € 177,9 tis. €
2024 4,8 mil. € 312,7 tis. €
2023 5,2 mil. € 233,8 tis. €
2022 5,0 mil. € 226,5 tis. €
2021 3,7 mil. € -234,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok24,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku39,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov462,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie177,9 tis. €
  • Rezervy88,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky127,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Merck Life Science spol. s r. o. v konkurze?

Merck Life Science spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Merck Life Science spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Merck Life Science spol. s r. o. tržby 5,1 mil. €.

Je firma Merck Life Science spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Merck Life Science spol. s r. o. dosiahla zisk 177,9 tis. €.

Je Merck Life Science spol. s r. o. platiteľom DPH?

Merck Life Science spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Merck Life Science spol. s r. o. sídli?

Merck Life Science spol. s r. o. má sídlo na adrese Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 810 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026