Balance gym s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52206785
DIČ: 2120954231
IČ DPH: SK2120954231
Kotrčiná Lúčka 164, Kotrčiná Lúčka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kotrčiná Lúčka 164, Kotrčiná Lúčka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 5. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2024
Spisová značka: Sro/71747/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martina Takáčová od 5. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Balance gym s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 77,8 tis. €.

77,8 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
31,1 tis. €
Aktíva
17,8 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,4 tis., 2022 4,7 tis., 2023 −6,9 tis., 2024 4,0 tis., 2025 6,4 tis.2021−5,4 tis.20224,7 tis.2023−6,9 tis.20244,0 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,9 tis., 2022 73,3 tis., 2023 38,5 tis., 2024 84,7 tis., 2025 77,8 tis.202122,9 tis.202273,3 tis.202338,5 tis.202484,7 tis.202577,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,8 tis. € 6,4 tis. €
2024 84,7 tis. € 4,0 tis. €
2023 38,5 tis. € -6,9 tis. €
2022 73,3 tis. € 4,7 tis. €
2021 22,9 tis. € -5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,8 tis. €
  • Záväzky13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Balance gym s. r. o. v konkurze?

Balance gym s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Balance gym s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Balance gym s. r. o. tržby 77,8 tis. €.

Je firma Balance gym s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Balance gym s. r. o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je Balance gym s. r. o. platiteľom DPH?

Balance gym s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Balance gym s. r. o. sídli?

Balance gym s. r. o. má sídlo na adrese Kotrčiná Lúčka 164, Kotrčiná Lúčka, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026