Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52421015
DIČ: 2121022156
IČ DPH: SK2121022156
Pod sadom 729/13, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod sadom 729/13, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 31. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 10. 2021
Spisová značka: Sro/72481/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Sabo od 28. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 18,0 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 99,8 tis. €.

99,8 tis. €
Tržby
18,0 tis. €
Zisk
128,4 tis. €
Aktíva
91,5 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 14,4 tis., 2023 −7,4 tis., 2024 53,3 tis., 2025 18,0 tis.20216,2 tis.202214,4 tis.2023−7,4 tis.202453,3 tis.202518,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,6 tis., 2022 101,3 tis., 2023 80,8 tis., 2024 144,6 tis., 2025 99,8 tis.202160,6 tis.2022101,3 tis.202380,8 tis.2024144,6 tis.202599,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,8 tis. € 18,0 tis. €
2024 144,6 tis. € 53,3 tis. €
2023 80,8 tis. € -7,4 tis. €
2022 101,3 tis. € 14,4 tis. €
2021 60,6 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie91,5 tis. €
  • Záväzky36,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. v konkurze?

Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. tržby 99,8 tis. €.

Je firma Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. dosiahla zisk 18,0 tis. €.

Je Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. platiteľom DPH?

Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. sídli?

Centrum jazdeckého športu Žilina, s. r. o. má sídlo na adrese Pod sadom 729/13, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026