Staviválubela s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52079716
DIČ: 2120884161
IČ DPH: SK2120884161
Ľubeľa 419, Ľubeľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubeľa 419, Ľubeľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 30. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 12. 2018
Spisová značka: Sro/71251/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Kubík od 30. 11. 2018
    konateľspoločník
  • Ľubomír Kubík od 30. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Staviválubela s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 63,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 549,8 tis. €.

549,8 tis. €
Tržby
63,3 tis. €
Zisk
552,2 tis. €
Celkové výnosy
506,1 tis. €
Aktíva
314,4 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
24,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,0 tis., 2022 77,5 tis., 2023 75,7 tis., 2024 76,8 tis., 2025 63,3 tis.202144,0 tis.202277,5 tis.202375,7 tis.202476,8 tis.202563,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 491,9 tis., 2022 644,0 tis., 2023 566,1 tis., 2024 583,1 tis., 2025 549,8 tis.2021491,9 tis.2022644,0 tis.2023566,1 tis.2024583,1 tis.2025549,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 549,8 tis. € 63,3 tis. €
2024 583,1 tis. € 76,8 tis. €
2023 566,1 tis. € 75,7 tis. €
2022 644,0 tis. € 77,5 tis. €
2021 491,9 tis. € 44,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,5 tis. €
  • Zásoby312,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky75,5 tis. €
  • Finančné účty106,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov246,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky212 €
  • Krátkodobé záväzky191,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Staviválubela s.r.o. v konkurze?

Staviválubela s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Staviválubela s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Staviválubela s.r.o. tržby 549,8 tis. €.

Je firma Staviválubela s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Staviválubela s.r.o. dosiahla zisk 63,3 tis. €.

Je Staviválubela s.r.o. platiteľom DPH?

Staviválubela s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Staviválubela s.r.o. sídli?

Staviválubela s.r.o. má sídlo na adrese Ľubeľa 419, Ľubeľa, 032 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026