FUNUJU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných kancelárií 79.12 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Základné údaje

IČO: 52073955
DIČ: 2120877792
Werferova 6, Košice - mestská časť JuhZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 22. 11. 2018
Spisová značka: Sro/37314/P
Základné imanie: 5,0 tis. €

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helga Batyi od 21. 9. 2026
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Marta Kundrátovákonateľ, spoločník22. 11. 2018 – 9. 10. 2026

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FUNUJU s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 70 % na 486 €.

0 €
Tržby
486 €
Strata
37 €
Celkové výnosy
115,3 tis. €
Aktíva
-322 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
−0,4 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,7 tis., 2022 5,2 tis., 2023 −4,9 tis., 2024 −1,6 tis., 2025 −4862021−5,7 tis.20225,2 tis.2023−4,9 tis.2024−1,6 tis.2025−486
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,4 tis., 2022 61,7 tis., 2023 75,4 tis., 2024 5,0 tis., 2025 0202136,4 tis.202261,7 tis.202375,4 tis.20245,0 tis.20250
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 37202537
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 3402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -486 €
2024 5,0 tis. € -1,6 tis. €
2023 75,4 tis. € -4,9 tis. €
2022 61,7 tis. € 5,2 tis. €
2021 36,4 tis. € -5,7 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky97,7 tis. €
  • Finančné účty17,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku378 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-10,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-486 €
  • Krátkodobé záväzky115,6 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 11–12/2018skrátené obdobie
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — −978,0 % −277,7 % 77,8 % −383,2 % −224,2 % 33,8 % −8,2 %
Návratnosť aktív (ROA) −0,4 % −1,3 % −3,5 % 16,0 % −18,7 % −20,3 % 11,5 % −8,2 %
Celková zadlženosť 100,3 % 99,9 % 98,7 % 79,4 % 95,1 % 91,0 % 65,9 % 0,0 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 115 260 €
014 B. Obežný majetok 115 260 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 97 696 €
020 3. Ostatné pohľadávky 97 696 €
021 B.IV. Finančný majetok 17 564 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 17 564 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 115 260 €
025 A. Vlastné imanie −322 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
029 A.II. Kapitálové fondy 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 378 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −10 214 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −486 €
034 B. Záväzky 115 582 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 115 582 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 234 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 684 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 114 664 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 37 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 37 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 64 €
011 C. Služby 36 €
013 E. Dane a poplatky 28 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −27 €
019 Pridaná hodnota −36 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 119 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 119 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −119 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −146 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −486 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • CK REBEKA Slovakia, s. r. o.22. 11. 2018 – 9. 10. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FUNUJU s. r. o. v konkurze?

FUNUJU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma FUNUJU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FUNUJU s. r. o. vykázala stratu 486 €.

Kde firma FUNUJU s. r. o. sídli?

FUNUJU s. r. o. má sídlo na adrese Werferova 6, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026