RM NITRA INVEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51910527
DIČ: 2120829711
IČ DPH: SK2120829711
Hollého 12, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 12, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 31. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2018
Spisová značka: Sro/46421/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Mikloš od 31. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RM NITRA INVEST, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 117 % na 23,3 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 264,5 tis. €.

264,5 tis. €
Tržby
23,3 tis. €
Zisk
261,8 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
466,7 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
31,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,5 tis., 2022 7,8 tis., 2023 6,9 tis., 2024 10,7 tis., 2025 23,3 tis.202113,5 tis.20227,8 tis.20236,9 tis.202410,7 tis.202523,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,7 tis., 2022 80,3 tis., 2023 268,8 tis., 2024 188,3 tis., 2025 264,5 tis.202191,7 tis.202280,3 tis.2023268,8 tis.2024188,3 tis.2025264,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 264,5 tis. € 23,3 tis. €
2024 188,3 tis. € 10,7 tis. €
2023 268,8 tis. € 6,9 tis. €
2022 80,3 tis. € 7,8 tis. €
2021 91,7 tis. € 13,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby474,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,2 tis. €
  • Finančné účty94,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy350,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov88,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky938,3 tis. €
  • Bankové úvery115,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RM NITRA INVEST, s.r.o. v konkurze?

RM NITRA INVEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RM NITRA INVEST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RM NITRA INVEST, s.r.o. tržby 264,5 tis. €.

Je firma RM NITRA INVEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RM NITRA INVEST, s.r.o. dosiahla zisk 23,3 tis. €.

Je RM NITRA INVEST, s.r.o. platiteľom DPH?

RM NITRA INVEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RM NITRA INVEST, s.r.o. sídli?

RM NITRA INVEST, s.r.o. má sídlo na adrese Hollého 12, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026