S.N.A.I.L. INVEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51977923
DIČ: 2120849786
IČ DPH: SK2120849786
Rastislavova 975/14, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 975/14, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 2. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 12. 2018
Spisová značka: Sro/46640/N
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Máčik od 2. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 865 € a tržby jej klesli o 4 % na 94,8 tis. €.

94,8 tis. €
Tržby
865 €
Zisk
94,8 tis. €
Celkové výnosy
528,1 tis. €
Aktíva
138,6 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
26,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 29,1 tis., 2023 29,8 tis., 2024 4,0 tis., 2025 865202117,7 tis.202229,1 tis.202329,8 tis.20244,0 tis.2025865
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,5 tis., 2022 97,8 tis., 2023 117,8 tis., 2024 98,8 tis., 2025 94,8 tis.202195,5 tis.202297,8 tis.2023117,8 tis.202498,8 tis.202594,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,8 tis. € 865 €
2024 98,8 tis. € 4,0 tis. €
2023 117,8 tis. € 29,8 tis. €
2022 97,8 tis. € 29,1 tis. €
2021 95,5 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok291,5 tis. €
  • Zásoby186,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,1 tis. €
  • Finančné účty27,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov132,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie865 €
  • Krátkodobé záväzky389,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. v konkurze?

S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. tržby 94,8 tis. €.

Je firma S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. dosiahla zisk 865 €.

Je S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. platiteľom DPH?

S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. sídli?

S.N.A.I.L. INVEST s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 975/14, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026