Szalay Farm s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51870550
DIČ: 2121146588
IČ DPH: SK2121146588
Kostolná 734, Veľký Biel

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná 734, Veľký Biel Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.30
Dátum vzniku: 7. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 11. 2020
Spisová značka: Sro/130500/B
Predmet podnikania (výber): 1. Kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); 2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Szalayová od 7. 8. 2018
    konateľ
  • Csaba Szalay od 7. 8. 2018
    konateľ
  • Michal Szalay od 10. 11. 2022
    konateľ
  • SZALAY INVEST s. r. o. od 6. 4. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Szalay Farm s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 15,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
15,8 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
4,6 mil. €
Aktíva
77,2 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 8,4 tis., 2023 3,4 tis., 2024 33,1 tis., 2025 15,8 tis.20219,2 tis.20228,4 tis.20233,4 tis.202433,1 tis.202515,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 721,2 tis., 2022 533,0 tis., 2023 2,1 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,5 mil.2021721,2 tis.2022533,0 tis.20232,1 mil.20242,3 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 15,8 tis. €
2024 2,3 mil. € 33,1 tis. €
2023 2,1 mil. € 3,4 tis. €
2022 533,0 tis. € 8,4 tis. €
2021 721,2 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Zásoby823,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty54,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,8 tis. €
  • Rezervy22,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery448,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Szalay Farm s.r.o. v konkurze?

Szalay Farm s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Szalay Farm s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Szalay Farm s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma Szalay Farm s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Szalay Farm s.r.o. dosiahla zisk 15,8 tis. €.

Je Szalay Farm s.r.o. platiteľom DPH?

Szalay Farm s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Szalay Farm s.r.o. sídli?

Szalay Farm s.r.o. má sídlo na adrese Kostolná 734, Veľký Biel, 900 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026