Navara Vinárstvo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50486292
DIČ: 2120371517
IČ DPH: SK2120371517
Mierová 19, Veľký Biel

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 19, Veľký Biel Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.02
Dátum vzniku: 15. 9. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/114090/B
Predmet podnikania (výber): Výroba nápojov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Navara od 15. 9. 2016
    konateľspoločník
  • Michal Navara od 15. 9. 2016
    konateľspoločník
  • PaedDr. Katarína Rusko od 15. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť Navara Vinárstvo s. r. o. v roku 2021 zvýšila stratu o 13 % na 11,3 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 34,7 tis. €.

34,7 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Strata
50,4 tis. €
Aktíva
-10,2 tis. €
Vlastné imanie
120 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 1,8 tis., 2018 277, 2019 3,0 tis., 2020 −10,0 tis., 2021 −11,3 tis.20171,8 tis.201827720193,0 tis.2020−10,0 tis.2021−11,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 43,9 tis., 2018 33,5 tis., 2019 44,2 tis., 2020 28,2 tis., 2021 34,7 tis.201743,9 tis.201833,5 tis.201944,2 tis.202028,2 tis.202134,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 34,7 tis. € -11,3 tis. €
2020 28,2 tis. € -10,0 tis. €
2019 44,2 tis. € 3,0 tis. €
2018 33,5 tis. € 277 €
2017 43,9 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie-10,2 tis. €
  • Záväzky60,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Navara Vinárstvo s. r. o. v konkurze?

Navara Vinárstvo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Navara Vinárstvo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala Navara Vinárstvo s. r. o. tržby 34,7 tis. €.

Je firma Navara Vinárstvo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 Navara Vinárstvo s. r. o. vykázala stratu 11,3 tis. €.

Je Navara Vinárstvo s. r. o. platiteľom DPH?

Navara Vinárstvo s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Navara Vinárstvo s. r. o. sídli?

Navara Vinárstvo s. r. o. má sídlo na adrese Mierová 19, Veľký Biel, 900 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026