Slovak Construction Company s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51692970
DIČ: 2120756913
IČ DPH: SK2120756913
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 10. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/128262/B
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérom a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Agim Ibusoski od 26. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Slovak Construction Company s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 87 % na 7,4 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 92,3 tis. €.

92,3 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Zisk
120,1 tis. €
Aktíva
35,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −6,7 tis., 2021 547, 2022 −14,4 tis., 2023 4,0 tis., 2024 7,4 tis.2020−6,7 tis.20215472022−14,4 tis.20234,0 tis.20247,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 89,2 tis., 2021 352,3 tis., 2022 131,9 tis., 2023 174,8 tis., 2024 92,3 tis.202089,2 tis.2021352,3 tis.2022131,9 tis.2023174,8 tis.202492,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 92,3 tis. € 7,4 tis. €
2023 174,8 tis. € 4,0 tis. €
2022 131,9 tis. € -14,4 tis. €
2021 352,3 tis. € 547 €
2020 89,2 tis. € -6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie35,2 tis. €
  • Záväzky84,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovak Construction Company s. r. o. v konkurze?

Slovak Construction Company s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovak Construction Company s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Slovak Construction Company s. r. o. tržby 92,3 tis. €.

Je firma Slovak Construction Company s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Slovak Construction Company s. r. o. dosiahla zisk 7,4 tis. €.

Je Slovak Construction Company s. r. o. platiteľom DPH?

Slovak Construction Company s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovak Construction Company s. r. o. sídli?

Slovak Construction Company s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026