TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
Odvetvie (NACE): Reklamné agentúry 73.11 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Základné údaje

IČO: 51640597
DIČ: 2120755835
IČ DPH: SK2120755835
Kolónia 554, SenicaZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 6. 4. 2018
Spisová značka: Sro/41996/T
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivona Goldner od 8. 3. 2019
    konateľlikvidátorspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Agnesa Durlákovákonateľ, spoločník19. 12. 2018 – 3. 5. 2019
  • Ing. Mgr. Martin Džačovskýkonateľ, spoločník6. 4. 2018 – 25. 1. 2019

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,9 tis. €.

0 €
Tržby
2,9 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
11,8 tis. €
Aktíva
11,8 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
−24,8 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,6 tis., 2022 4,5 tis., 2023 5,3 tis., 2024 26,2 tis., 2025 −2,9 tis.202114,6 tis.20224,5 tis.20235,3 tis.202426,2 tis.2025−2,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 261,4 tis., 2022 236,5 tis., 2023 265,6 tis., 2024 198,1 tis., 2025 02021261,4 tis.2022236,5 tis.2023265,6 tis.2024198,1 tis.20250
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 020250
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 3402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -2,9 tis. €
2024 198,1 tis. € 26,2 tis. €
2023 265,6 tis. € 5,3 tis. €
2022 236,5 tis. € 4,5 tis. €
2021 261,4 tis. € 14,6 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky8,0 tis. €
  • Finančné účty3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,9 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 4–12/2018skrátené obdobie
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −24,8 % 32,9 % 10,0 % 9,3 % 33,6 % 76,3 % 28,5 % −1,9 %
Návratnosť aktív (ROA) −24,8 % 21,9 % 6,1 % 4,5 % 12,6 % 18,0 % 1,5 % −1,9 %
Celková zadlženosť 0,0 % 33,5 % 38,8 % 51,6 % 62,6 % 76,3 % 94,8 % 0,0 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 11 756 €
014 B. Obežný majetok 11 756 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 8 007 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 6 112 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 1 895 €
021 B.IV. Finančný majetok 3 749 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 3 749 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 11 756 €
025 A. Vlastné imanie 11 756 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
029 A.II. Kapitálové fondy 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 9 167 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −2 911 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 2 331 €
011 C. Služby 2 191 €
013 E. Dane a poplatky 65 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 75 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −2 331 €
019 Pridaná hodnota −2 191 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 240 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 240 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −240 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −2 571 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −2 911 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • MEDIAZIONE s.r.o.6. 4. 2018 – 25. 1. 2019

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii v konkurze?

TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 2,9 tis. €.

Je TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii sídli?

TLAČIAREŇ DURLÁK s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Kolónia 554, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026