BP02 s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Adrián Barger od 10. 4. 2018konateľspoločník
-
Mgr. Pavel Melicher od 14. 2. 2023konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť BP02 s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 1,5 mil. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 1,5 mil. € | 14,7 tis. € |
| 2024 | 1,1 mil. € | -24,9 tis. € |
| 2023 | 60,7 tis. € | -14,1 tis. € |
| 2022 | 100,0 tis. € | 78,9 tis. € |
| 2021 | — | 0 € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Zásoby169,8 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky22,5 tis. €
- Finančné účty16,0 tis. €
Pasíva
- Základné imanie5,0 tis. €
- Fondy zo zisku500 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov-39,1 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
- Rezervy495 €
- Dlhodobé záväzky45,0 tis. €
- Krátkodobé záväzky181,6 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 4–12/2018skrátené obdobie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | — | — | — | 94,0 % | 0,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Návratnosť aktív (ROA) | 7,1 % | −9,9 % | −7,4 % | 75,1 % | 0,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Zisková marža | 1,0 % | — | — | — | — | — | — | — |
| Hrubá marža | 2,5 % | — | — | — | — | — | — | — |
| Celková zadlženosť | 109,0 % | 113,4 % | 104,5 % | 20,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
| Daň z príjmov | 3 840 € | — | — | — | — | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 001 | Spolu majetok | 208 290 € |
| 014 B. | Obežný majetok | 208 290 € |
| 015 B.I. | Zásoby | 169 828 € |
| 017 B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet | 22 500 € |
| 018 B.III.1. | Pohľadávky z obchodného styku | 17 627 € |
| 019 2. | Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie | 4 267 € |
| 020 3. | Ostatné pohľadávky | 606 € |
| 021 B.IV. | Finančný majetok | 15 962 € |
| 022 B.IV.1. | Peniaze a účty v bankách | 15 962 € |
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 024 | Spolu vlastné imanie a záväzky | 208 290 € |
| 025 A. | Vlastné imanie | −18 836 € |
| 026 A.I. | Základné imanie | 5 000 € |
| 027 A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania | 5 000 € |
| 030 A.III. | Fondy zo zisku | 500 € |
| 032 A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov | −39 081 € |
| 033 A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | 14 745 € |
| 034 B. | Záväzky | 227 126 € |
| 035 B.I. | Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov | 45 000 € |
| 038 B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet | 181 631 € |
| 039 B.IV.1. | Krátkodobé záväzky z obchodného styku | 55 982 € |
| 041 3. | Daňové záväzky a dotácie | 3 840 € |
| 042 4. | Ostatné krátkodobé záväzky | 121 809 € |
| 043 B.V. | Krátkodobé rezervy | 495 € |
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 001 | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet | 1 503 527 € |
| 002 I. | Tržby z predaja tovaru | 1 412 705 € |
| 003 II. | Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb | 53 998 € |
| 007 VI. | Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti | 36 824 € |
| 008 | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet | 1 472 264 € |
| 009 A. | Náklady vynaložené na obstaranie predaného tovaru | 1 306 350 € |
| 010 B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok | 17 723 € |
| 011 C. | Služby | 105 231 € |
| 013 E. | Dane a poplatky | 2 353 € |
| 014 F. | Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku | 39 448 € |
| 017 I. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť | 1 159 € |
| 018 | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 31 263 € |
| 019 | Pridaná hodnota | 37 399 € |
| 027 | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet | 12 678 € |
| 031 M. | Nákladové úroky | 1 360 € |
| 033 O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť | 11 318 € |
| 034 | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti | −12 678 € |
| 035 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením | 18 585 € |
| 036 P. | Daň z príjmov | 3 840 € |
| 038 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | 14 745 € |
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
História z obchodného registra
Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma BP02 s.r.o. v konkurze?
BP02 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma BP02 s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BP02 s.r.o. tržby 1,5 mil. €.
Je firma BP02 s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BP02 s.r.o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.
Je BP02 s.r.o. platiteľom DPH?
BP02 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma BP02 s.r.o. sídli?
BP02 s.r.o. má sídlo na adrese Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026