Špecialista na čistotu s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51427745
DIČ: 2120689681
IČ DPH: SK2120689681
Martina Rázusa 23A, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Martina Rázusa 23A, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 20. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 9. 2021
Spisová značka: Sro/69515/L
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Spracovanie kože; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Smolka od 20. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Špecialista na čistotu s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 26,4 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 128,6 tis. €.

128,6 tis. €
Tržby
26,4 tis. €
Strata
132,0 tis. €
Celkové výnosy
66,5 tis. €
Aktíva
-19,5 tis. €
Vlastné imanie
129 %
Celková zadlženosť
35,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 −3,9 tis., 2023 79, 2024 2,8 tis., 2025 −26,4 tis.20214,5 tis.2022−3,9 tis.20237920242,8 tis.2025−26,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,0 tis., 2022 85,1 tis., 2023 79,4 tis., 2024 105,9 tis., 2025 128,6 tis.202198,0 tis.202285,1 tis.202379,4 tis.2024105,9 tis.2025128,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 98,0 tis., 2022 85,2 tis., 2023 80,1 tis., 2024 107,9 tis., 2025 132,0 tis.202198,0 tis.202285,2 tis.202380,1 tis.2024107,9 tis.2025132,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,2 tis., 2022 0, 2023 325, 2024 1,2 tis., 2025 96020211,2 tis.20220202332520241,2 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 128,6 tis. € -26,4 tis. €
2024 105,9 tis. € 2,8 tis. €
2023 79,4 tis. € 79 €
2022 85,1 tis. € -3,9 tis. €
2021 98,0 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,4 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie23 €

Pasíva

  • Fondy zo zisku399 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-26,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky240 €
  • Krátkodobé záväzky78,9 tis. €
  • Bankové úvery6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Špecialista na čistotu s. r. o. v konkurze?

Špecialista na čistotu s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Špecialista na čistotu s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Špecialista na čistotu s. r. o. tržby 128,6 tis. €.

Je firma Špecialista na čistotu s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Špecialista na čistotu s. r. o. vykázala stratu 26,4 tis. €.

Je Špecialista na čistotu s. r. o. platiteľom DPH?

Špecialista na čistotu s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Špecialista na čistotu s. r. o. sídli?

Špecialista na čistotu s. r. o. má sídlo na adrese Martina Rázusa 23A, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026