Victory Insurance s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51420660
DIČ: 2120690836
IČ DPH: SK2120690836
Žltá 3958/7, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žltá 3958/7, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 20. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/126237/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Robert Kulčár od 14. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Victory Insurance s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,6 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 104,1 tis. €.

104,1 tis. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
34,0 tis. €
Aktíva
25,0 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 1,2 tis., 2023 3,4 tis., 2024 −3,3 tis., 2025 9,6 tis.20211,4 tis.20221,2 tis.20233,4 tis.2024−3,3 tis.20259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,1 tis., 2022 71,3 tis., 2023 86,8 tis., 2024 91,5 tis., 2025 104,1 tis.202170,1 tis.202271,3 tis.202386,8 tis.202491,5 tis.2025104,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,1 tis. € 9,6 tis. €
2024 91,5 tis. € -3,3 tis. €
2023 86,8 tis. € 3,4 tis. €
2022 71,3 tis. € 1,2 tis. €
2021 70,1 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,0 tis. €
  • Záväzky9,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Victory Insurance s. r. o. v konkurze?

Victory Insurance s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Victory Insurance s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Victory Insurance s. r. o. tržby 104,1 tis. €.

Je firma Victory Insurance s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Victory Insurance s. r. o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je Victory Insurance s. r. o. platiteľom DPH?

Victory Insurance s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Victory Insurance s. r. o. sídli?

Victory Insurance s. r. o. má sídlo na adrese Žltá 3958/7, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026