RI Tax, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51425556
DIČ: 2120740578
IČ DPH: SK2120740578
Zadunajská cesta 16, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zadunajská cesta 16, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 6. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2018
Spisová značka: Sro/127485/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radovan Ihnát od 6. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RI Tax, s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 60,1 tis. € a tržby dosiahli 92,1 tis. €.

92,1 tis. €
Tržby
60,1 tis. €
Zisk
142,3 tis. €
Aktíva
138,9 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,0 tis., 2022 46,0 tis., 2023 73,5 tis., 2024 70,1 tis., 2025 60,1 tis.202151,0 tis.202246,0 tis.202373,5 tis.202470,1 tis.202560,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 102,2 tis., 2022 107,6 tis., 2023 125,4 tis., 2024 127,8 tis., 2025 92,1 tis.2021102,2 tis.2022107,6 tis.2023125,4 tis.2024127,8 tis.202592,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,1 tis. € 60,1 tis. €
2024 127,8 tis. € 70,1 tis. €
2023 125,4 tis. € 73,5 tis. €
2022 107,6 tis. € 46,0 tis. €
2021 102,2 tis. € 51,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie138,9 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RI Tax, s. r. o. v konkurze?

RI Tax, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RI Tax, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RI Tax, s. r. o. tržby 92,1 tis. €.

Je firma RI Tax, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RI Tax, s. r. o. dosiahla zisk 60,1 tis. €.

Je RI Tax, s. r. o. platiteľom DPH?

RI Tax, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RI Tax, s. r. o. sídli?

RI Tax, s. r. o. má sídlo na adrese Zadunajská cesta 16, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026