PENZION ROJAS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51333091
DIČ: 2120675601
IČ DPH: SK2120675601
Mýto pod Ďumbierom 3, Mýto pod Ďumbierom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mýto pod Ďumbierom 3, Mýto pod Ďumbierom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 2. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/33524/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Zelenčíková od 2. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Mária Mutišová od 2. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PENZION ROJAS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 25,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 269,1 tis. €.

269,1 tis. €
Tržby
25,1 tis. €
Zisk
270,5 tis. €
Celkové výnosy
166,4 tis. €
Aktíva
131,6 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
44,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 10,5 tis., 2023 28,2 tis., 2024 60,8 tis., 2025 25,1 tis.20211,8 tis.202210,5 tis.202328,2 tis.202460,8 tis.202525,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,9 tis., 2022 159,4 tis., 2023 236,5 tis., 2024 304,1 tis., 2025 269,1 tis.202196,9 tis.2022159,4 tis.2023236,5 tis.2024304,1 tis.2025269,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 269,1 tis. € 25,1 tis. €
2024 304,1 tis. € 60,8 tis. €
2023 236,5 tis. € 28,2 tis. €
2022 159,4 tis. € 10,5 tis. €
2021 96,9 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,3 tis. €
  • Zásoby779 €
  • Krátkodobé pohľadávky11,7 tis. €
  • Finančné účty112,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov101,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,1 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky228 €
  • Krátkodobé záväzky34,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PENZION ROJAS s.r.o. v konkurze?

PENZION ROJAS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PENZION ROJAS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PENZION ROJAS s.r.o. tržby 269,1 tis. €.

Je firma PENZION ROJAS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PENZION ROJAS s.r.o. dosiahla zisk 25,1 tis. €.

Je PENZION ROJAS s.r.o. platiteľom DPH?

PENZION ROJAS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PENZION ROJAS s.r.o. sídli?

PENZION ROJAS s.r.o. má sídlo na adrese Mýto pod Ďumbierom 3, Mýto pod Ďumbierom, 976 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026