STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51151529
DIČ: 2120605069
IČ DPH: SK2120605069
Trenčianska cesta 1482, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska cesta 1482, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 11. 10. 2017
Základné imanie: 24,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 2017
Spisová značka: Sro/35381/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Fraňo od 11. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 160 % na 78,2 tis. € a tržby jej ostali na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
78,2 tis. €
Strata
1,5 mil. €
Celkové výnosy
745,8 tis. €
Aktíva
272,3 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
14,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,8 tis., 2022 49,9 tis., 2023 −43,1 tis., 2024 −30,1 tis., 2025 −78,2 tis.202122,8 tis.202249,9 tis.2023−43,1 tis.2024−30,1 tis.2025−78,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 2,3 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,5 mil.20212,0 mil.20222,3 mil.20231,7 mil.20241,5 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € -78,2 tis. €
2024 1,5 mil. € -30,1 tis. €
2023 1,7 mil. € -43,1 tis. €
2022 2,3 mil. € 49,9 tis. €
2021 2,0 mil. € 22,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok174,2 tis. €
  • Zásoby315,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky200,0 tis. €
  • Finančné účty48,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie24,0 tis. €
  • Kapitálové fondy290,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-78,2 tis. €
  • Rezervy355 €
  • Dlhodobé záväzky10,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky369,7 tis. €
  • Bankové úvery92,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. v konkurze?

STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. vykázala stratu 78,2 tis. €.

Je STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. platiteľom DPH?

STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. sídli?

STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianska cesta 1482, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026