TUMA INVEST, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36522911
DIČ: 2021345601
IČ DPH: SK2021345601
Partizánska 300/32, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 300/32, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 3. 9. 1997
Základné imanie: 33,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2005
Spisová značka: Sro/18044/R
Predmet podnikania (výber): - maloobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti; - požičiavanie športových potrieb; - veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Tuchyňa od 11. 5. 2007
    konateľspoločník
  • Daniela Tuchyňová od 16. 4. 2025
    spoločník
  • Patrik Tuchyňa od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TUMA INVEST, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 126 % na 304,2 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
304,2 tis. €
Strata
1,9 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 383,4 tis., 2022 632,1 tis., 2023 57,8 tis., 2024 −134,7 tis., 2025 −304,2 tis.2021383,4 tis.2022632,1 tis.202357,8 tis.2024−134,7 tis.2025−304,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 5,1 mil., 2023 3,1 mil., 2024 2,4 mil., 2025 1,9 mil.20213,7 mil.20225,1 mil.20233,1 mil.20242,4 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € -304,2 tis. €
2024 2,4 mil. € -134,7 tis. €
2023 3,1 mil. € 57,8 tis. €
2022 5,1 mil. € 632,1 tis. €
2021 3,7 mil. € 383,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky50 €
  • Krátkodobé pohľadávky62,0 tis. €
  • Finančné účty35,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,4 tis. €
  • Kapitálové fondy505,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-304,2 tis. €
  • Rezervy15,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky265,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky480,7 tis. €
  • Bankové úvery225,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TUMA INVEST, spol. s r.o. v konkurze?

TUMA INVEST, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TUMA INVEST, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TUMA INVEST, spol. s r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma TUMA INVEST, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TUMA INVEST, spol. s r.o. vykázala stratu 304,2 tis. €.

Je TUMA INVEST, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TUMA INVEST, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TUMA INVEST, spol. s r.o. sídli?

TUMA INVEST, spol. s r.o. má sídlo na adrese Partizánska 300/32, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026